O nas

Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. od ponad 20 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji specjalistycznych rozwiązań magazynowo – transportowych. Nasze wyroby znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu zarówno motoryzacyjnego, jak i maszynowego.

 

Produkowane przez nas opakowania zabezpieczają transportowane części, podzespoły oraz elementy składowe samochodów i maszyn w drodze od producenta do finalnego odbiorcy.

Nowoczesny park maszynowy i duża powierzchnia produkcyjna umożliwiają nam sprostanie nieustannie rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować swoją pomoc w doborze i dostosowaniu pojemnika w zależności od indywidualnych potrzeb i wymogów klienta.

Dołącz do zespołu

Lepiej małą łyżeczką przez długi czas niż wielką chochlą raz.

Rozumienie potrzeb rynku i klienta, oraz uwzględnienie tych potrzeb w produkcji coraz bardziej skomplikowanych, specjalistycznych opakowań – to zadanie, z jakimi codziennie się mierzymy. Kontrolowany rozwój firmy jest możliwy tylko w oparciu o stabilną załogę i dokładnie przemyślany i corocznie realizowany plan działania.

Włodzimierz Zdunek
Prezes Zarządu

Certyfikaty

certyfikat

ISO 9001 - 14001


certyfikat

EN ISO 3834-2:2005


certyfikat

EN 1090-1:2009+A1:2011


Granice fizyczne firmy

Nagrody

Diamenty Forbes 2016
Orły Eksportu 2016
Skrzydła Biznesu
Gazele Biznesu

Jesteś zainteresowany
pracą z nami?

W Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. czeka na Ciebie przyjazna atmosfera pracy, przejrzyste warunki zatrudnienia, a także wiele możliwości samorealizacji.

Oferty pracy