Biuro projektowe

Nasze biuro projektowe złożone jest z zespołu konstruktorów i technologów produkcji, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie wykształcenie. Dzięki temu są w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom stawianym przez klienta.

Wiedza, zdobyta w trakcie opracowywania setek projektów, pozwala nam przygotować doskonały pojemnik, poczynając od wstępnych koncepcji, przez prototyp, aż po produkcję wielkoseryjną.

Dla nas najważniejszy jest klient, a projektując, patrzymy w przyszłość. Dlatego każdy projekt jest dokładnie analizowany pod kątem –  optymalizacji kosztów produkcji pojemnika i jego późniejszej eksploatacji, zapewnienia bezpieczeństwa dla użytkowników oraz części przewożonych w pojemnikach. Rozwiązania, które proponujemy zawsze mają na celu redukcję kosztów ponoszonych z wdrożeniem i użytkowaniem naszych produktów.

Ścisła współpraca działów – Technicznego i Produkcyjnego, nadzorujących wspólnie cały proces wytworzenia pojemnika, zapewnia osiągnięcie zamierzonych przez klienta celów jakościowych i terminowych w trakcie życia całego projektu.

Wykorzystywane narzędzia:

Jak powstaje pojemnik specjalistyczny

Etapy procesu rozwoju projektu

pojemników specjalistycznych produkowanych rocznie

projektów rocznie – potencjał biura projektowego

kontrola przyrządami FARO pojemników na robot

Studium przypadku

Jesteś zainteresowany
pracą z nami?

W Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k. czeka na Ciebie przyjazna atmosfera pracy, przejrzyste warunki zatrudnienia, a także wiele możliwości samorealizacji.

Oferty pracy